Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 23 Tem 2023 09:35 #33

• zeigarniketkisi
  • zeigarniketkisi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 51
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 0
aaaaaaaaaa yazan:
YA BIRAKIN DİDİŞMEYİ DE ZAM GELMEZSE NE OLACAK ONU DÜŞÜNÜN İCMAL BİLE YOK ORTADA DAHA AYIN 21 İ OLMUŞ SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ YA BEĞENMEYEN ÇALIŞMASIN ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL GİR KPSSYE ATAN DEVLETE O ZAMAN YA ÇOK KAZANDIĞINI DÜŞÜNÜYORSAN KURUMLARIN GİT KURUM AÇ KENDİNE KARDEŞİM BİZ İCMAL ZAM BEKLİYORUZ SİZİN KONUŞTUĞUNUZ TARTIŞTIĞINIZ ŞEYLERE BAKIN

Hiçbir şey olmaz şampiyon, sakin ol.
Öğrenci başına bir asgari ücret alırken iyiydi, şimdi de durum böyle.
Ülkenin ekonomik olarak darda olduğu aşikar, bireysel kazanımlarınız için dertlenmeyin bir süre.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

İcmal 24 Tem 2023 00:37 #34

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Bireysel kazanım mı :? Bu yaklaşımı kınıyorum … hiçbir kurum sahibi sadece bireysel kazanım peşinde değildir, hiç öyle dışarıdan gözüktüğü gibi değildir .. kurumlar öyle durumlarda kaldılar ki bazı çalışanlarının aldığı maaşı bile kazanamayan ortakları vardır .. yani böyle art niyetli yaklaşımı sonuna kadar kınıyorum … bir kurum ortağı olan arkadaşım vardı :! çalışanı 15000 maaş aldığında , kurumun yüzde 20 sine sahip Olan bu arkadaşımın ayda 8000 tl kar aldığını biliyorum aylık bazda ve kurumun borçlandığını bazı aylar hiçbir geliri olmadığını biliyorum .. ve bu ortaklığa girerken evini sattığını biliyorum … hangi bireysel kazanç :!!
Son Düzenleme: 24 Tem 2023 00:41 yazan türkiyem.

İcmal 24 Tem 2023 01:25 #35

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
türkiyem yazan:
Bireysel kazanım mı :? Bu yaklaşımı kınıyorum … hiçbir kurum sahibi sadece bireysel kazanım peşinde değildir, hiç öyle dışarıdan gözüktüğü gibi değildir .. kurumlar öyle durumlarda kaldılar ki bazı çalışanlarının aldığı maaşı bile kazanamayan ortakları vardır .. yani böyle art niyetli yaklaşımı sonuna kadar kınıyorum … bir kurum ortağı olan arkadaşım vardı :! çalışanı 15000 maaş aldığında , kurumun yüzde 20 sine sahip Olan bu arkadaşımın ayda 8000 tl kar aldığını biliyorum aylık bazda ve kurumun borçlandığını bazı aylar hiçbir geliri olmadığını biliyorum .. ve bu ortaklığa girerken evini sattığını biliyorum … hangi bireysel kazanç :!!
Yapmayın hocam ya, bu kadar da salak yerine koymayın öğretmenleri. Asgari ücrete çalışıyor diye gerizekalı da değiller!!
2-3 milyon değerinde yatırımın karşılığında öğrenenden az kazanıyormuş…

Asgari çok bence bu sene öğretmenlere, nedir 11.500 kardeşim, 1.500 ünü kurum sahiplerine iade etsinler. 10.000 nelerine yetmiyor(!)
Su akar yolunu bulur..

İcmal 24 Tem 2023 09:54 #36

• aaaaaaaaaa
  • aaaaaaaaaa Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 3
HANGİ YILLAR DA ÖĞRENCİ BAŞINA ASGARİ ÜCRET ALINDI BİR AÇIKLARMISIN ÇOK BİLMİŞ ŞAMPİYONN

İcmal 24 Tem 2023 11:21 #37

• kiral
  • kiral Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 97
  • Teşekkür Sayısı: 20
Hala ödenek mal müdürlüklerine aktarılmadı.

İcmal 24 Tem 2023 13:45 #38

• karaaytu
  • karaaytu Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 11
SIKINTININ BİRİ BİTMEDEN DİĞERİ BAŞLIYOR BAŞTAN AŞAGI PROPLEM ALLAH YARDIM CIMIZ OLSUN

İcmal 24 Tem 2023 14:12 #39

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Kıymetli il başkanları değerli üyeler icmal eksik kısmıyla hangi ile denk gelecekse o ilin yatırılmayacak diğer iller hesaba aktarılmıştır hayırlı olsun

Neye hayırlı olsun?

Bugün ayın 24.ü. Bu illerdeki kurumlar ne yapacak?

Birde hayırlı olsun deniliyor.

Yazıklar olsun.

İcmal 24 Tem 2023 14:32 #40

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 353
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Peki eksik olan kurumlar nasıl olacak ödenek yatırmayacak mi? Birileri anlatırsa seviniriz.Bu nasıl iş..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.392 saniye
Sistem Kunena Forum