Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 20 Tem 2023 14:37 #17

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 484
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
15 yıldır sektördesin yazdığın topu topu 4 gönderi eğitim koordineli patronların verdiği gaz geç o işlerihakkını alabiliyor yosun sektörde ona bak bu sektör emek sömürüsü
Burada ki konular İcmal yayınlandı mı
Kurs açılacak mı
Zam olacak mı
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

İcmal 20 Tem 2023 18:06 #18

• temiz81
  • temiz81 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
Gerçekten merak içerisindeyim. Ne işle meşgulsün sen. Çünkü birincisi hiçbir öğretmen bu kadar imla hatası yapmaz. İkincisi de öğretmen dediğin bu şekilde üslupsuz konuşmaz. Eleştiri olumluysa kişiyi geliştirir. Ama sen mükemmelsin muhtemelen ki eleştiri kabul etmiyorsun:)

İcmal 20 Tem 2023 18:45 #19

• esinti
  • Platin Uye
15 senede sadece 5 gönderi oda bana cevap yazmak ufkunu aç
Kazandığın para yetiyor mu en basit soru

İcmal 20 Tem 2023 18:50 #20

• esinti
  • Platin Uye
Eğitimde hangi teknikleri kullanıyorsun yeni gelen bireye ilk nasıl yaklaşırsın
Madem eğitim konuşacağız buyur Hangi teknik ve yöntemlere sahipsin
Yoksa sizin eğitim anlayışınız yemek yapıp cay demleyip dağıtmak servis şöförlüğü velilerin çantasını taşmakmı
Kamuoyunun dikkatine hangi kurslara katıldı

İcmal 20 Tem 2023 18:51 #21

• esinti
  • Platin Uye
Akıllı klavye hatası için kusura bakma

İcmal 21 Tem 2023 00:47 #22

• temiz81
  • Yeni Uye
Hahahaaa:) kızıyorsun mesleki olarak sorgulamaya maruz kalınca. İnsanın yarası kaşınınca canı yanar. Öyle bir durum mu acaba sendeki? Dikkat et aynı anda iki şeye birden odaklanamıyorsun. Ben sana ilk mesajı attıktan sonra, hiçbir kurum politikası aleyhinde konuşmadın, tamamen bana odaklandın. Seni tanımıyorum. İddia ediyorum ki çok başarılı bir öğretmen değilsin. Hatta genel olarak akıllı klavye diyerek geçiştirdiğin yazı diline bakınca öğretmen olduğundan bile şüphe duyuyorum:)

İcmal 21 Tem 2023 06:27 #23

• esinti
  • Platin Uye
Çok komiksin kendini geliştirici neler yaptın Hangi eğitimleri aldın çalıştığın kurum bunlara imkan verdim teşvik verdim ben yazayım Hayır Vermez imza yetkisine bakar Sen öğretmen olduğunu iddia ediyorsun yemek yapmakla çay dağıtmskla belki servis döförlğü yapmakla övünüyorsun öğüneceksen bu çocuklara eğitimin ile övün birfaydan dokunsun oda bu şartlarda imkansız değil mi hadi şimdi kendin çal kendin oyna ayrıca açık öğretim mezunumusun mersk ettim!!!!

İcmal 21 Tem 2023 08:44 #24

• temiz81
  • Yeni Uye
İsmim Tamer Temiz. Düzce'de çalışıyorum. Mesleki olarak bu kadar kendime güveniyorum ki bunu gönül rahatlığıyla yazdım. Gelelim eğitim konusuna. AİBÜ eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 13 yıldır bu işi yapıyorum. Diyosun ya eğitime gittin mi kursa gönderdi mi diye. Sadece bir sefer kurum sahibi gibi düşünüyorum. Süreli sözleşme imzalıyor öğretmen. Ve her ne kadar sebep geçerli olmadıkça istifa yasak denilse bile yasalarda, bir sürü fırıldakla istifa edebiliyor. Hele ki senin gibi on kelimesinden 7 si, maaşın ne kadar onu söyle diyen birini kursa gönderecek, eğitim aldıracak kurum sahibi öyle mi? Bir duyu bütünleme sertifikası aldırdı diyelim sana, ve dedi ki 3 yıl boyunca maaşına şu oranda zam yapmak kaydıyla buradan ayrılamazsın. Senin tiniyetindeki biri o sertifikayı aldıktan birkaç ay sonra nasıl istifa ederimin arayışına girmezse ben hiçbir şey bilmiyorum. Bu arada bak isim soyisim ve şehir verdim bu benim mesleki olarak kendime olan güvenimi ortaya koyar . Hadi seni göreyim:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: umut16
Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye
Sistem Kunena Forum