Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Ne Yapmalı?

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 11:18 #9

• munitiz
  • munitiz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
Bazi denssizler,firsatcilar hala sertifaka kursuna kabahat buluyor.Bu kafadaki dusuncesizlerle ayni sektorde bulunmakta utanc duyuyruml
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 11:19 #10

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
cemkilinc yazan:
kurumların bütün personeli alan mezunu olsaydı ve ya kimse 3000 liradan az maaş almasaydı kurumlar damar tanımadan etkilenmeyecek miydi?

"Muhtemelen damar tanımaya ihtiyaç duyulmayacaktı" demeye mi getiriyorlar ben de anlamadım?? Yukarıda söylenenleri yani köklü çözümleri yapacağız diye direttiler ve kurum sahipleri "yok istemezük, bize sertifika yeter" mi demiş??
2007 den bu yana sektör lehine çıkarılmış bir tane yönetmelik gösterin tamam diyelim. Yukarıda söylenenler olsaydı bu yönetmeliklerle her şey daha mı güzel olacaktı yani??

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 11:19 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bu konuyu başka bir form konusu altında tartışsak.Ayrıca bu konunun zamanlaması saçmalık.

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 11:28 #12

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
doğrudur konudan sapmamak gerek . fakat bu tarz alakasız yorumlar görünce yazmadan duramıyoruz. bu arada kurumlar kapanıyor diyerek ellerini ovuşturanlar boşuna heveslenmesin. hiç bir şeyin kapandığı yok. evde zor tutulan yüzde ellilik uysal koyun değiliz. hele ekmeğimiz söz konusuyken.
Son Düzenleme: 07 Ağu 2014 11:29 yazan cemkilinc.

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 11:34 #13

• munitiz
  • munitiz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 36
Ulusal basinla iliskileri olan biri varsa bir muhabiri pilot illerdeki kurumlara yonllendirebilirse belki birseyler cikar

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 12:08 #14

• Ersoy
  • Ersoy Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 31
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Benim önerimde tüm kurumlar olarak, bu rezaletin sonlandırılması için imza kampanyası başlatmak. Bu toplanan imzaları Eylül ayı içerisinde, oluşturulacak kalabalık bir temsilciler aracılığı ile basın açıklaması yapılıp, MEB na, TBMM de grubu bulunan tüm partilere bu imzaları teslim etmeli(Video görüntüleri vs de eklenebilir). Basın açıklamasıyla kamuoyu bilgilendirilir. Video görüntüleri basın kuruluşlarına verilir, biri yayınlamasa bile birileri yayınlar.

Yukarıdaki önerim, daha detaylandırılabilir, veya daha etkili bir yöntem belirlenir. Bu konuyu kamuya anlatamasak. Kendi kendimizi suçlar ve sonuçta başta çocuklarımız, veliler, çalışanlar ve kurum sahipleri zararını görür.

Lütfen bizlere hiç bir faydası olmayacak polemiklerden vazgeçelim, en azından bu başlık altında yapılabilecekleri tartışalım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih, hancan

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 12:36 #15

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Sayın Hamdi 76 bu telaş nedir?Hangi kurum kapandı?konumuz aksaklıklar nasıl giderilebilir.Siz bi anda sertifikalı öğretmen e kabahat buldunuz?kaç kurum sadece özel eğitim öğretmeniyle çalışıyor(öğretmen var da biz mi çalıştırmıyoruz) Lütfen pilot illerden ricam yaşanan aksaklıları paylaşmaları ve çözüm önerilerinde bulunmaları.Herkese iyi çalışmalar.

Ne Yapmalı? 07 Ağu 2014 12:45 #16

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
sayın songulmavi: telaşım yok. bu ayın sonunda istifa ediyorum ve bu lanet olası sektörü ebediyen bırakıyom. kalanlara Allah yardım etsin. sadece ben değil epey bi öğretmen arkadaş ayrılıyoruz. kendimize eğitim dışında iş bakıyoruz.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.293 saniye
Sistem Kunena Forum