Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK!

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:23 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Bugüne kadar hiçbir konuda görüş bildirmiyorlar.

Birden bire çıkıp sisteme uyumdan bahsediyorlar.

Bu kişiler görevlidir. Görevleri bellidir.

Bu benim düşüncem beni bağlar.

ayrıca bilmediğimiz yeni bir şey söyleniyor mu?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabri, hancan

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:35 #10

• sabri
  • sabri Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 98
  • Teşekkür Sayısı: 56
  • Başarı: 0
Sayın umudum ol,arada ki nüansları anlamak gerek,böyle yapmıyosununuz bak böyle yapın ha.İnsanlar zaten ekmeğinin peşinde ve her geçen gün insanların elinden ekmeği alınmaya çalışılıyor.2006 dan beri bu insanlara neler çektirdiler biliyomusunuz bilmiyorum.Akşam yatarken siyah olan sabah kalktığımız da beyaz olmuş.

Basın la sürekli ve kademeli itibarsızlaştırdılar ve siz işinizi mükemmel yapsanız da hep devleti soyan bir sektör olarak halkın ve ailelerin önüne attılar.Bu arkadaşın söyledikleri yapılmıyomuş gibi aktarması rahatsızlık verici.

Burda insanlar iş ekmek derdine düşmüş durumda ve bir çıkar yol arıyor,arkadaşın gösterdiği çıkar yol değil.Çıkar yol bu sistemin uygulanabilir olmadığını her kişi ve kuruluşa ve başta meb özel öğretimde kafasını kuma gömmüş lere anlatmak lazım.

Sektör ve çalışanlarını psiklojik olarak daha kötü edemezlerdi,bunu 6 yılda fazlasıyla başardılar ve en son darbeyide vurmak üzereler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, oyguler

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:35 #11

• telkin
  • telkin Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 69
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 3
Tamam madem amaç bağcıyı dövmekse yapılacakta konuşulacakta hiçbirşey yoktur. Oturup kaç ay içinde iflas edip kapanırız diye bir başlık açın onun hesabını yapın.

Bu sistem gelince nasıl olurda zararı kayıbı azaltırım diye hiç birşey düşünmeyin. Siz öğrenciyi nasıl olurda noksansız istediğim saatte kuruma getiririm diye düşüneceğinize başka şeylerle uğraşıyorsunuz.

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:35 #12

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Ne yazarsa yazsınlar okumayın bile. Herşey den önce kanun dışı bir durumu savunup, bizleri de bu duruma razı etmeye çalışıyorlar.

Madem çok biliyorlar madem bizim iyiliğimizi düşünüyorlar neden hukuk hayır diyor, yasalar çerçevesinde hakkınızı arayın bizlerde destek olalım demiyorlar????

Arkadaşlar eğer pazartesi Ankara da buluşmayacaksak ben bir daha yazmayacam....

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:39 #13

• gibbon1
  • gibbon1 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: 1
1- ÖĞRENCİLERİN SADECE GELİŞ SAATLERİ OKUTULMALI (MAKİNENİN ÖNÜNDEKİ KUYRUĞU AZALTMAK İÇİN)

2- BİREYSEL VE GRUP DERSLERİ ÖRNEĞİN BRY 96 SEANS YILA YAYILMALI (PROGRAMDA YERİM VARSA O AY ÖĞRENCİM HASTALANDI DİĞER AY 16 SAAT DERS VEREBİLMELİYİM)

3-ZORUNLU 2 SAAT ZİH. ENG ÖĞRT. DERS GİRME UYGULAMASI DERHAL KALDIRILMALI (6 SAAT OKUL ÖNCESİ ÖĞRT. DERSİ VERDİ DAMARINI OKUTTU ZORUNLU 2 SAATTE ÖĞRENCİ. HASTALANDI VEYA GELEMEDI TÜM DERSLERİ GİTMEMELİ)

4-ELİNİ OKUTAMAYAN ÖĞRENCİLERDE EĞER DERSE KENDİ GELİP O GÜN VELİ YADA VASİ GELMEDİYSE MAĞDURİYET GİDERİLMELİDİR(LİSEYE GİDEN BEDENSEL ENGELLİ ÖĞRENCİLERİMİZ VAR ELİNİ BABA OKUTMUŞ FAKAT BABA DERSE HER DEFASINDA GELMEYECEK VE ÖĞRENCİLER MAĞDUR OLACAKTIR.)

5-CİHAZDAN KAYNAKLI ÖĞRENCİNİN ELİNİ BİR DERS TANIYIP DİĞER DERS TANIMADIĞI DURUMLARDA ÖDEME YAPILMALIDIR.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: E_Elyesa

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:41 #14

• telkin
  • telkin Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 69
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 3
Suçlama: öğrenci gelmeden para alıyorsunuz.
Savunma: biz damar okuma istemiyoruz.

Bu sistem olmasa başka sistem olacak birşey gelecek ve bunun kontrolü yapılacak.

Burda sıkıntının temeli öğrencinin planlanan istenilen saatte kurumu getirilmesi. Zaten kurumlar için zorlukta bu.

İşte bende diyorum ki bu öğrencileri planlanan tarih ve saatte kuruma getirebilmek ve zararı en aza indirmek için neler yapılmalı.

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 10:46 #15

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Bu öğrencileri planlanan saatte ve tarihte getirebilmek için saat gibi kurmalıyız sayın telkin. Çünkü onlar asla şaşmayan ve çok mükemmel üretilen makinalarrr

DAMAR OKUMAYA HAZIRLIK! 13 Oca 2015 12:05 #16

• umudum ol
  • umudum ol Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: -1
Aslında M.E.Bakanlığı niyetini ortaya net bir şekilde koyuyor.Sizin yarınızdan fazlanızı kapatacağım diyor. 2011 yılında özel öğretim kurumları bürokratları ve müsteşar yardımcısıyla damar tanıma sistemi üzerine yapılan toplantıda ,Özel Öğretimdeki yetkililer'' sistem uygulandığında ne kadar kurum kapanır'' tarzında bir soru sormuştu.O gün kurumların buna dayanamıyacağını ve en az %30 zunun kapatacağını söylemiştim.Yetkili arkadan çok pişkin bir tavırla ''biz %50 den fazla bekliyoruz demişti.Herkes bu kişileri tanıyor.Bu durumu dernek yetkilileri de biliyorlardı.Yani Adamların niyeti 4 yıldır aleni bir şekilde ortada duruyor.Benim korkum damar okumadan sonra yeni yönetmeliği ve asansörü dayatacaklar.Akşam liselerini ortadan kaldırdılar.Bakım merkezlerine getirdikleri standartlarla orayıda bitirdiler.Şimdi sıra rehabilitasyon merkezleride .Sonra sırada sağlık meslek liseleri var.
Lütfen artık kimse dernekten söz etmesin.Artık yeni bir dönem başlıyor.Bu dönemde bu derneğin işi yok.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.189 saniye
Sistem Kunena Forum