Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Özel Eğitim Bakanlık Denetimi

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 10:26 #33

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sadece iki yorumda adım geçtiği için yazıyorum.

Evrak kısmını hiç anlamadım. Kime ne evrakı göndermişim? En son bir arkadaşa resmi bir evrakın görüntüsünü gönderdim.

Nerede ne yazmışım ? Gerçekten anlayamadım.

Bir de; isteyen kimliğini açıklar. Bence herkes açıklamalı veya en azından site yönetimi bilmeli.Bu benim görüşüm.

Burada önemli olan asgari müştereklerde buluşmak. Sektöre kim katkı yapıyorsa ona çok ötesi teşekkürler.

Ben de çok sert tartıştım. Belki gerekli idi bilemiyorum. Bazı tartışmalar sektöre ne sağlıyor ?Bilemedim...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 11:27 #34

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
vay arkadaş "şizofren" biri beni; kütaylı tanımladı... diyorum ki; kütahyalı "benim" ismimimi açıkla... sordeuğum başka bir şey yok... madem "bana kütahyalı" diyorsun, madem, biliyorsun; açıkla diyiyorum... madem açıklayamıyorsun, neden "kütahyalı" diyiyorsun... madem biliyorsun sen açıkla ismini diyoyorsun? madem biliyorsun açıkla diyiyororum; bilmiyor isen 2 yıldır neden kütayhalı diyorsun... çok mu zor bir sorun soruyorum... belgeler var "kütahyalı" olduğana dair diyen sensin; bunuda, sayın tartanç ile paylaştım diyen sensin... bende diyorum ki; dayandığın belgelere göre ismimi açıkla, yada paylaştın kişi sayın tartanç ise o açıklasın... yine soruyorum; iki yıldır kurgusal bir kişi yaratmışsan, yada sana göre gerçek ise "kütahyalı" kişiyi aaaçıkla... cevap vermek çok mu zor? anlamadım ki...

kardeşim; iki yıldır bana "kütahyalı" dedin... bende ismimi açıkla diyiyorum... çok mu zor? iki yıldır dediğin "ismi" burada açıklaman... bende mi bir sorun var anlamadım... sen beni tanıyormuşsun, ben "kütahyalıymışım"... zaten sen söylüyorsun, açıkla ismimi...ben zaten bub sohbete dahil olmak istemedim... sen "kütahyalı" demeseydin... açıkla kardeşim... açıkla... açıkla... açıkla... yada bu site okuyucuları, neden kütahya ile alakası olmayan birine; "kütahlı" dediğini anlasın... açıkla kardeşim ismimi, açıkla...

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 11:49 #35

• egemenege
  • Platin Uye
sevgili arkadaşlar, benim derdim biraz önce sorduğum soruya cevap verilmesi...

nedeni kendim değilim... kütahya ile hiçbir bağlantım yok, yaşım 45 in altı... bir "şizofren" beni bu siteden soğuttu... gerçekle hiç alakası olmayan şeyleri, bir çok kişiye, "hakaret sistamatiği" yaratarak kulanmaya çalıştı...

dileğim şudur ki; site yönetemi; bunu bir demokrasi, tartışma hali vb. diye algılamasın... iki yıldır kütahya ile hiç bir bağı olmayana "kütahyalı" demek, bu sitenin en saygın insanların "fikir" tartışmalarına, neredeyse küfüre varan hakaret etmek doğru değil... fikrin var ise; yazarsın... başaklarının fikirlerine, küfür edecek seviyede saldıramazsın...olmayanı varmış gibi göstermeye çalışamazsın, bir insanın hayatında iki gününü geçirmediği yerde; 40 yıl yaşamış gibi gösteremezsin...

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 12:17 #36

• egemenege
  • Platin Uye
sevgili site takipçileri, saçmasapan bir tarışmanın içinde kalmak zorunda olduğum için hepinizden özür dilerim... ama "şizofren" birine de cevap vermek zorunluluğu duydum...

aldığım bilgilere göre;

1 eylül'e yetişmesi imkansız bir kanun hükmü var... kesinlik ile kanun hükmü başka tarihe ertelenecek...

ikinci olarak; kademeli, ve/veya kurumların bu sisteme uyumu sağlanarak geçiş yapılacak...

üçüncü olarak; il ve ilçelerde kurumların kontejanı dikkatte alınarak, kurum açılışına izin verilecek...

dördüncü olarak; her ne kadar çözülmemiş olsada, makül bir telafi sistemi tarışılıyor...

beşinci olarak, eğitimci sorununu aşacak yapısal bazı değişklikler gelecek..

altıncı olacak, ve yeni modüller eklenecek...

son olarak mutlaka bir derneğe üye olun, sektörümüzde iki gerçek dernek var; gerekirse ikisinede üye olun...

iyi çalışmalar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zerwan, mercan23

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 13:19 #37

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
tamam "kütahyalı" değilsin, nereliysen oralı ol. çok konuşup herkesi isim zikretmeye davet edip, kendini gizlediğin için, adın kütahyalı olarak kalmış olabilir, adını söylersen abi, amca, bey diyebiliriz. yaşın 45 in altıymış, belki daha önce bu nickle bir büyüğün yazıyordu o da olabilir; neyse sana zaman ayırmak istemiyorum, bir daha gece yarısı, sabaha karşı tahrik edici sözlerle karşıma çıkma!

Özel Eğitim Bakanlık Denetimi 21 Haz 2017 14:04 #38

• egemenege
  • Platin Uye
bu müberek günde Allah birilerine akıl fikir versin; ilk öncede sayın seltan'a...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.297 saniye
Sistem Kunena Forum