Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: iş planında değişiklik

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 16:00 #17

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip yazan:
sn. barış angara'da etüt merkezleri belki merdiven altındadır

Merdiven altı olmayanların da fiziki olarak dönüşmesi ve uygun kadroyu tamamlaması çok zor.

Ancak benim tam anlamadığım konu farazi bir şeyden mi bahsediyoruz, yoksa ortada bir gerçek mi var?

Rakamlar değişti mi bilmiyorum. Özel Eğitim Kurumu sayısı en son 2200 civarındaydı. Bu makul bir artış rakamı... hatta düşük bir rakam. Peki biz nasıl bir artıştan bahsediyoruz? Sayının 3-4.000 lere falan çıkması gibi bir durum mu var? Haliyle etüd merkezi sayısı rehabilitasyonları kat kat aşıyor.

Gerçekten bilmediğim için soruyorum.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 16:39 #18

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
barisltd yazan:
garip yazan:
sn. barış angara'da etüt merkezleri belki merdiven altındadır

Merdiven altı olmayanların da fiziki olarak dönüşmesi ve uygun kadroyu tamamlaması çok zor.

Ancak benim tam anlamadığım konu farazi bir şeyden mi bahsediyoruz, yoksa ortada bir gerçek mi var?

Rakamlar değişti mi bilmiyorum. Özel Eğitim Kurumu sayısı en son 2200 civarındaydı. Bu makul bir artış rakamı... hatta düşük bir rakam. Peki biz nasıl bir artıştan bahsediyoruz? Sayının 3-4.000 lere falan çıkması gibi bir durum mu var? Haliyle etüd merkezi sayısı rehabilitasyonları kat kat aşıyor.

Gerçekten bilmediğim için soruyorum.
sn. barış bildiğim kadarıyla 2 adet dernek var kurum sahiplerini temsil eden, bu derneklere sorup en doğru bilgiyi alabilirsiniz. 2017 yılında bir önceki yıla göre daha önceki yıllara oranla daha fazla artış olduğu kesin ama net sayıları derneğin öğrenip bilgilendirmesi gerekir.
2016 da kaç 2017 yılında kaç reh.merkezi var, MEB 2016 yılında toplam ne kadar ödeme yapmış, bunun illere ve ilçelere göre dağılımı nedir, 2017 yılındaki rakamlar nedir? daha önceki yıllarda icmal yayınlanınca bunu görebiliyorduk şimdi ben göremiyorum, görenler ve bilenler bizi aydınlatsın. buradan dernekleri göreve çağırıyorum. 2016 ve 2017 yılları kurum sayıları ve ödeme miktarları nedir???

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 17:11 #19

• hbarisix
  • hbarisix Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Seçmiş Olduğunuz Tarihteki Ödeme İşlemleri Tamamlanmıştır. Bu Tarihe Eğitim Bilgisi Girişi Yapamazsınız.
bugün bu uyarıyı aldım ram raporu yeni çıkan öğrenciye verilen dersin girişini yapamıyorum

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 17:51 #20

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Bu kadar net konuştuğuna göre senin bunları araştırmış olman ve burada paylaşman gerekmiyor mu ? Hatta bir artış varsa bile bunun etüt merkezlerinin kapanması ile ilişkisini kurabilmek için somut delillere ihtiyacın yok mu ha pardon nasıl olsa kimliğin belli değil diye istediğin gibi sallayabilirsin nasıl olsa hesap soran yok
Son Düzenleme: 01 Şub 2018 17:51 yazan cemkilinc.

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 22:45 #21

• garip
  • Platin Uye
cemkilinc yazan:
Bu kadar net konuştuğuna göre senin bunları araştırmış olman ve burada paylaşman gerekmiyor mu ? Hatta bir artış varsa bile bunun etüt merkezlerinin kapanması ile ilişkisini kurabilmek için somut delillere ihtiyacın yok mu ha pardon nasıl olsa kimliğin belli değil diye istediğin gibi sallayabilirsin nasıl olsa hesap soran yok
4 tür insan vardır:
1-bildiğini bilen 2- bildiğini bilmeyen 3- bilmediğini bilen 4- bilmediğini bilmeyen
en tehlikeli grup 4.kategoridir. ben bu konuda net bilgilere sahip olamam o nedenle görevi yalnızca "icmal takibi" olmayan derneklere ve meb'e soruyorum.izmir'de böyle bir yönelim var, onu biliyorum, senin de sgk ve vergi kaçakları konusundaki uzmanlıklarını, anladın sen onu değil mi?
kimlik konusuna gelince "bilmesi gereken prensibi"ne göre beni bu forumdaki bazı arkadaşlar biliyor, ben herkesin kim olduuğunu öğrenebilirsem o zaman da sen benim kim olduğumu öğreneceksin kılıç balığı!

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 00:59 #22

• cemkilinc
  • Platin Uye
Valla hiç bir şey anlamadım daha açıklayıcı yaz da herkes anlasın :)))) adama kaynağın nerede diye soruyoruz mabadını gösteriyor çakma Fuat Avni seni .::)))
Son Düzenleme: 02 Şub 2018 01:15 yazan cemkilinc.

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 08:56 #23

• garip
  • Platin Uye
anlayıp da anlamazdan geleceğini tahmin ettim ve peşinden de böyle bel altı muhabbetlere gireceğini yetinmeyip bir de ne olur ne olmaz diyerek konjonktürel referanslara başvuracağını... sen bırak benimle uğraşmayı da icmal ne olacak, yüzde 6 mı olacak yoksa 7 mi 2018 zammı ve bu ahval şerait içinde nerden ne kadar tırtıklayıp köşeyi dönersin onun hesaplarına yoğunlaş. birisi sana ayna tutunca dağılıyorsun...

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 09:19 #24

• cemkilinc
  • Platin Uye
Hahaha:) isterse yüzde 1 versinler bana farketmez avniciğim sen bilgisayar başında icmal beklerken tırnak kemirmeye devam et.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye
Sistem Kunena Forum