Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: iş planında değişiklik

iş planında değişiklik 30 Oca 2018 09:21 #9

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
bilmiyorum gerçektende burada yorum yapan arkdaşlar kurum sahipleri mi =?? inanamıyorum , hatta bence değiller kurum sahibi filan !!! yüzde 50- yüzde 70 lafları hiç adaletli bir söylem değil... herkesin hakkına giriyorsunuz arkdaşlar... yemin ederim şahsım adına konuşayım şuan kurumum kazancı kesilen faturada yüzde 10 u bile bulmuyor ... ve son aylarda kar oranımız yüzde 6 lara kadar düşmüş durumda .. kim neyden bahsediyor gerçekler bunlar, oradan karalamak çok kolay.. damar okuma uygulanabilir bir sistem olmadığını herkes biliyor... kurumlarımız içinde çok küçük bir kısım vardır belki çürük elma tabiriyle ama gelen yetkililer velilere kesilen faturaya kadar gönderilen mesajlar önüne geçmedi mi ??? lütfen karalayıcı tarzda burada yorum yapmayın herkesin hakkına giriyorsunuz...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

iş planında değişiklik 30 Oca 2018 11:26 #10

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın garip sizin seviyenizde cevap yazmayacağım. Yeni uygulamanın BÜTÜN KURUMLARI (hani o engin zekanızla tespit ettiğiniz kalan yüzde 30 da dahil) sıkıntıya sokacağını, sıkıntıya düşmeden işleme devam etmenin ancak yeni elemanla filan mümkün olacağını bunun da yeni bir külfet olduğunu anlatmaya çalıştım. Her olayda bütün kurumlar cezalandırılır mı yahu demek istedim.
Bahsettiğiniz olayı biliyorum ama eksik yazmışsınız. Müfettişler gittikten sonra o seansların tekrar yazılıp ücretini aldıkları tespit edilmiş. Muhtemelen biliyorsunuz ama kasıtlı eksik bırakmazsanız herkese sallamanız mümkün olmayacak... Gerisi de zaten demagoji... (Benim yazdığımla değil herkesin muzdarip olduğu konularla herkesi suçlayabilme kabiliyeti açısından :) )
Son Düzenleme: 01 Şub 2018 12:39 yazan ozeltercih. Sebep: yazım hatası
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

iş planında değişiklik 30 Oca 2018 12:01 #11

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Etüt merkezilerinin çoğu özel öğretim kurslarına dönüştü rehabilitasyon merkezine dönüşmek bu standartlarla her babayiğidin harcı değil. Bazı şeyleri söylerken destekli söylemek gerekir

iş planında değişiklik 30 Oca 2018 14:48 #12

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Bildiğim etüd merkezlerinin büyük çoğunluğu kreşten hallice, genelde apartmanların alt katında, bir kaç daire veya dükkandan bozma yerler. Kesinlikle bir rehabilitasyon merkezine dönüşme şansları yok.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 08:40 #13

• emineulker
  • emineulker Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: -1
[İş Planı hatası] :
Bulunulan saatten en fazla 20 dakika öncesine kadar İş Planı değişikliği yapabilirsiniz.

duyuru ile çelişiyor mebbis :angry: :angry:

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 12:04 #14

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
emineulker yazan:
[İş Planı hatası] :
Bulunulan saatten en fazla 20 dakika öncesine kadar İş Planı değişikliği yapabilirsiniz.

20 dakika önce mi kapandı sistem hocam?? :blink:

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 12:17 #15

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
ozeltercih yazan:
emineulker yazan:
[İş Planı hatası] :

20 dakika önce mi kapandı sistem hocam?? :blink:

dün sallıyorsun bugün güldürüyorsun.. merak etme sen ve burada yazan tüm dürüst kurum sahipleri yüzde 30'un içindesiniz(!)...
sizleri okurken aklıma hep şu boksör hikayesi geliyor, sonunda diyor ya "öyleyse beni kim dövüyor?"

iş planında değişiklik 01 Şub 2018 12:22 #16

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
cemkilinc yazan:
Etüt merkezilerinin çoğu özel öğretim kurslarına dönüştü rehabilitasyon merkezine dönüşmek bu standartlarla her babayiğidin harcı değil. Bazı şeyleri söylerken destekli söylemek gerekir
bende sizin seviyenize düşeyim ve sorayım: fiziki koşulları uygun olan etütler neden başka bir şeye dönüşmedi de rehabilitasyon merkezi oldu, bu kadar rehabilitasyon merkezi sayısı artışında dönüşen etütlerin oranı çok azsa kimler girdi bunca sıkıntıya rağmen sektöre? herkes kaybederken yalnızca reh.merkezleri kazandığı için mi oluyor bunlar?
sn. barış angara'da etüt merkezleri belki merdiven altındadır ama izmir öyle değil dönüşüm sayısından da belli bu. havaalından kızılay'a giderken gördüğüm rehabilitasyon merkezleri de hep apartman altında maalesef...( sakın bunu yanıtlama biliyorum onlar eski kurumlar o günün yönetmeliğine göre açıldı, yeni bir tartışma başlatma lütfen...)
Sayfa oluşturma zamanı: 0.244 saniye
Sistem Kunena Forum