Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: iş planında değişiklik

iş planında değişiklik 03 Şub 2018 13:20 #41

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
ilçedeki memurlar öğrencileriniz hakkında her ayrıntıyı görebilir fakat istatistik sunmadığı için ve memurlarda tek tek uğraşıp bu rakamları çıkarmak istemediklerinden genelde bu şekilde arayıp istatistik isterler. bunun ne müfettişle ne de başka bir şeyle alakası var.sıkıntılı bir durum yok. ilçe de komisyon oluşturularak yapılan denetimlerde öyle arayıp bilgi istenilmez bizzat denetim sırasında bu bilgiler kaydedilir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

iş planında değişiklik 06 Şub 2018 12:16 #42

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
dengeegitim yazan:
ozeltercih yazan:
waramiral yazan:
il milli eğitim müdürlüklerinden kurumlar aranıp (sistemden göremedikleri) öğrenci sayısını sordular. kız ve erkek sayılarını öğrenip sisteme işleyeceklerini söylediler. bu olay hakkında bilgisi olan var mı? yeni yönetmelikle ilgili diyorlar çünkü

Hocam aslında (o ay rapor v.s. durumdan dolayı fatura edilemese bile) kayıtlı öğrenci listesini görebilmeleri gerekir. Bizde henüz böyle bir talep yok ama öyleyse istenecektir. İlk aklıma gelen kota meselesi için net bir istatistik çıkarmaya çalışıyor oldukları fikri oldu.

İlçedeki memur bile istediği anda sistemden öğrenci sayılarınızı en ince ayrıntısına kadar görebiliyor. Kurumlara kota gelme muhabbeti olduğundan dolayı bazı meraklılar il milli eğitimden aradıklarını söyleyerek öğrenci sayılarınızı öğrenmeye çalışmış :lol: :cheer:

:lol: :lol: Bu da bir ihtimal tabi..

iş planında değişiklik 06 Şub 2018 12:26 #43

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Hayır arkadaşım. Direk milli eğitimi aradım teyit ettirdim. İlçedeki öğrenci sayılarının görülmediğini söylediler. O an ilçedeki yetkili memurdan bilgi alınamamış ve kurumlar aranmış acil olarak. Ayrıca kız erkek öğrenci sayıları için de yine ile bağlı kurumlar aranmis
Sayfa oluşturma zamanı: 0.313 saniye
Sistem Kunena Forum