Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: iş planında değişiklik

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 13:33 #33

• mercan23
  • mercan23 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 60
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
ARKADAŞLAR MERHABA HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR İYİ ÇALIŞMALAR.DÜŞÜNÜN SABAH GELDİNİZ ELEKTRİK,İNTERNET(BÖLGESEL,KURUMSAL)YOOOKK !!! VEYAHUT MEMUR HASTALANDI)(BEN MÜDÜR OLARAK KENDİM YAPIYORUM) BİR DE BURDAN YAAKK!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 13:46 #34

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
cemkilinc yazan:
Doğru diyorsun hocam kendime söz vermiştim ama bazen can sıkıntısından giriyoruz böyle muhabbetlere :)
doğru diyorsun özeltercih, bende vatandaşa kurnaz tilkisin diyorum saatlerdir, siz söyleyince sıfatını kabullenmiş.

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 13:56 #35

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
waramiral yazan:
il milli eğitim müdürlüklerinden kurumlar aranıp (sistemden göremedikleri) öğrenci sayısını sordular. kız ve erkek sayılarını öğrenip sisteme işleyeceklerini söylediler. bu olay hakkında bilgisi olan var mı? yeni yönetmelikle ilgili diyorlar çünkü

?

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 14:12 #36

• waramiral
  • Platin Uye
arkadaşlar ayıptır yaaa. yeter birader. burası bilgi ve düşünce paylaşma yeri olmalı. bu ne o ona öbürü öbürüne sallayıp duruyor. gazı olan wc ye gitsin. forumu kirletmesin. 5-10 kişi hariç kimse bilgi duyum düşünce vs. paylaşmıyor. arkadaşlar biz eğitim kurumu sahipleriyiz veya müdür öğretmen vs. yiz. biz böyle olursak yaptığımız işten ne hayır bekliyoruz. yazıktır günahtır. etmeyin kendinize çeki düzen verin. 3-5 düşünce paylaşıp geri kalan 100 küsür yazıda olumsuzluk belirtmenin laf sokmanın kişisel egoyu tatmin etmekten başka ne faydası var Allah aşkına?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zerwan, obay35

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 14:30 #37

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
waramiral yazan:
il milli eğitim müdürlüklerinden kurumlar aranıp (sistemden göremedikleri) öğrenci sayısını sordular. kız ve erkek sayılarını öğrenip sisteme işleyeceklerini söylediler. bu olay hakkında bilgisi olan var mı? yeni yönetmelikle ilgili diyorlar çünkü

Hocam aslında (o ay rapor v.s. durumdan dolayı fatura edilemese bile) kayıtlı öğrenci listesini görebilmeleri gerekir. Bizde henüz böyle bir talep yok ama öyleyse istenecektir. İlk aklıma gelen kota meselesi için net bir istatistik çıkarmaya çalışıyor oldukları fikri oldu.

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 14:35 #38

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
waramiral yazan:
waramiral yazan:

?
müfettişlerin büyük bir kısmı danıştaya açtıkları davanın sonucunu bekliyor, bakanlık müfettişleri de doğu ve güneydoğu illerinden henüz dönmediler.bu nedenle 2017 yılı kurum denetimleri sekteye uğradı, bazı ilçeler kendi bünyesinde denetleme komisyonu oluşturup o şekilde denetime gittiler. biliyorsunuz yıllık denetimlerde sordukları 1. soru kurumda kaç program, kaç öğrenci, cinsiyetleri ve programlara dağılımı nedir diye sorarlar. sizin il ve ilçede denetim olmadıysa bu sorunun yanıtını telefonla alıp sisteme giriyorlar muhtemelen, yani bunun yönetmelikle falan ilgisi yok, yönetmelik hazır, o iş bitti , ıslak imzaya kaldı.

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 14:52 #39

• waramiral
  • Platin Uye
?[/quote]
müfettişlerin büyük bir kısmı danıştaya açtıkları davanın sonucunu bekliyor, bakanlık müfettişleri de doğu ve güneydoğu illerinden henüz dönmediler.bu nedenle 2017 yılı kurum denetimleri sekteye uğradı, bazı ilçeler kendi bünyesinde denetleme komisyonu oluşturup o şekilde denetime gittiler. biliyorsunuz yıllık denetimlerde sordukları 1. soru kurumda kaç program, kaç öğrenci, cinsiyetleri ve programlara dağılımı nedir diye sorarlar. sizin il ve ilçede denetim olmadıysa bu sorunun yanıtını telefonla alıp sisteme giriyorlar muhtemelen, yani bunun yönetmelikle falan ilgisi yok, yönetmelik hazır, o iş bitti , ıslak imzaya kaldı.[/quote]

yönetmelik hakkında bilgin var mı sn. garip?

iş planında değişiklik 02 Şub 2018 22:47 #40

• dengeegitim
  • dengeegitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 109
  • Teşekkür Sayısı: 37
  • Başarı: -1
ozeltercih yazan:
waramiral yazan:

Hocam aslında (o ay rapor v.s. durumdan dolayı fatura edilemese bile) kayıtlı öğrenci listesini görebilmeleri gerekir. Bizde henüz böyle bir talep yok ama öyleyse istenecektir. İlk aklıma gelen kota meselesi için net bir istatistik çıkarmaya çalışıyor oldukları fikri oldu.

İlçedeki memur bile istediği anda sistemden öğrenci sayılarınızı en ince ayrıntısına kadar görebiliyor. Kurumlara kota gelme muhabbeti olduğundan dolayı bazı meraklılar il milli eğitimden aradıklarını söyleyerek öğrenci sayılarınızı öğrenmeye çalışmış :lol: :cheer:
Sayfa oluşturma zamanı: 0.333 saniye
Sistem Kunena Forum