Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 11:37 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın Orhan Bey,
Önce yazdıklarınıza bakın.
Sonra benim yaşıma verin. Çünkü ben sizin bu yazdıklarınızı ne yaşınıza ne de kurunuza verebiliyorum.

Sizin ilk yazdıklarınız için bir şey uydurmadım. Açıkca ortada. Bir öyle, bir böyle ye gene gerek yok.

Varsa bir belgeniz, buradan tehdit etmeyin. Verin yetkililere.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 12:29 #10

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Ağız tadıyla kahvaltı da yapılmıyor. Hemen itiraz hemen hakaret...
Yazdıklarımı sende dikkatli oku küçük komisyoncu. Tutanakları tutan kişilerin kaç kişi olduğunu ve hemen verilmesini düşündüklerini belirttim. 35 kişinin vereceği belgeler belki de 800 kişinin işine mal olacak kıt akıllı.
Siz tamamiyle bireysel bakabilirsiniz, bu konuda da ister suçlayıcı konuşun, ister başka şekilde. İster tehdit olarak algılayın, ister uyarı olarak. Üzerine alınması gereken alınır. İçi boş tehditleri de bırakın. Daha önce de söyledim yine söylüyorum. Savcılığa vermek isteyenler için tebligatı bekliyorum. Sakladığım, çekindiğim bir durum yok. Benim rengim belli. Kurumların yasal yükümlülüklerini yerine getirmesi gerektiğini söylüyorum.Farklı düşünen kim onu görelim.

Sn tartanç. Konu neden buraya bağlandı, neden bu şekilde algıladığınızı biraz daha açalım o zaman. Tehdit olarak algılanabilir, evet. Ama bu söylemlerin buraya yazılma sebebi bazı kurumlardaki öğretmenlerin sindirilmeye çalışılması. Bilmediğimiz, ulaşamadığımız, benzer uygulamalara maruz kalan öğretmenler olabilir. Yapması gereken şeylerin örnekleri yukarıda mevcut.

Tüm kurumları karalamamak için ve olaylar arasında bağlantı olduğu için birlikte yazdım. Durumlarını, işleyişi anlatan arkadaşların anlattıkları gerçekten ciddi problem yaratan ifadeler. O böyle söylüyor, bu böyle söylüyor dememek için genel tavrı yazdım. Üzerine alınması gerekenler zaten alınmıştır. Saklanan, gizlenen bir şey yok. Sadece zam oranı yüzünden bu tarihin beklendiğini düşünenler durumu sadece basite indirgiyor. Atama sonrasında kurumlarda öğretmen açığı olacağı için, olası bir kurumdaki soruşturmada öģretmenlerin mağdur olmaması öncelik. Her şey para değil. Sevmeyin bu kadar parayı. Kefenin cebi yok.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 12:49 #11

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Ben sana daha ne yazayım. O tutanakları elinde bekletenler başta olmak üzere senin gibi buna göz yuman şerefsizlerin bu sektör üzerinde oyun oynamasına müsaade etmeyeceğim. Sen bir yazarsan ben iki yazacağım. Hodri meydan.
Şİmdi;

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 14:10 #12

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Engelledin şimdi. Alkış sana. Tavır olarak, düzey olarak, bilgi olarak, karakter olarak dikkate alınacak biri değilsin. İstersen 5 yaz. Varlığın sadece zarardan ibaret. İsrafsın. Yazık...
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 14:14 #13

• cemkilinc
  • Platin Uye
Senin karakterden bahsetmen çok komik değil mi?. Sana da kızamıyorum aslında. Köpeğe havladığı için kızmak gibi bir şey olur bu. Senin yapın bu . Yaradılışının gerektirdiği şekilde davranıyorsun.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 15:35 #14

• havadabulut
  • havadabulut Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 0
ben vaktiyle siz arkadaşlara bir şeyler anlatmaya çalışmıştım, hatırladınız mı?

haksız kazanç, yolsuzluk diye bir şey var dedim. bu böyle olmamalı, gitmemeli dedim ama sizler oradan sadece bana saldırdınız, ne hal bildiniz ne de ahvâl.

ben bugün burada kalkıp bir kurum ismi veririm hatta çok kurum ismi de ama ne fayda; bunların önüne mi geçilmiş olacak?

demem o ki; ben de bu sektör ak ve pak olsun derdindeyim ve bunun savaşını veriyorum ama küçük insanlarız.

not: bu forumda edep, hayâ, ahlâk, terbiye, saygı sınırlarını bilmeyenler; rica ediyorum yapmayın ya da burada var olmayın.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 15:38 #15

• cemkilinc
  • Platin Uye
O kurum isimlerini bize değil kanıtlarınla savcılığa vereceksin. Tabi derdin haksız kazançla mücadele etmekse.,
Öteki türlü yukarıda yazdıklarım senin içinde geçerli.
Son Düzenleme: 07 Mar 2020 15:39 yazan cemkilinc.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 07 Mar 2020 21:12 #16

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Biraz ağır olacak ama ipini koparan klavye delikanlıları yada bir yarası olan birkaç kişi burada kurumlar hakkında yerli yersiz saçma sapan şeyler yazma derdinde .. Bu tiplere cevap verip muhatap almayın arkadaşlar ... Bırakın yaralarında boğulsunlar ..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.391 saniye
Sistem Kunena Forum