Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: GARANTİ ÜCRET

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 18:54 #25

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Konu sistem tartışması değil. Sistemde açık var, şu var, bu var da hırsızın hiç mi suçu yok sn Barış?

Toplu para almak işimize geliyor diyorsunuz. Kim söyleyebildi şimdiye kadar burada bunu? Mevcut sıkıntıları sadece sisteme mal etmek haksızlık olur. Toplu para almak dünyadaki her insanın işine gelir zaten de şu suistimaller de hep bu işimize gelme bakış açısından kaynaklanmıyor mu?

Ücret veliden alınsın diyorsunuz. İşine geldiği şekilde suistimal eden olmaz mı?

Avans diyorsunuz, işine geldiği şekilde suistimal eden olmaz mı?

Bu sıkıntıları sürekli ertelemek, kime ne kazandıracak?

Federasyon başkanı psikolog, rehber öğretmenlerin İSTİHDAM adı altında derse girmelerini öneriyor, kimse de bu yanlış demiyor. Hatta çoğunluk ucuz iş gücü, daha çok para diyerek ellerini ovuşturuyor.

Tamam zor zamanlar, insanların şu aşamada daha öncelikli sıkıntıları var da, bu süreç kimin ne olduğunu görmek, göstermek için uygun değil mi?

Bu avans süreci bitecek, telafi sıkıntısı başlayacak, o bitecek rapor süreci sıkıntıları başlayacak, o bitecek finansal sıkıntılar yine olacak, o bitecek başka bir şey. Sonu yok bu döngünün...

Ve ben hala, burada eğitim üzerine tartışmayı hayal edeceğim...
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 20:28 #26

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
Kral06 yazan:
Ağzından salyalar akıtarak burada kuduz köpek gibi kurumlara saldırma hakkın yok.

Bu nasıl bir üslûp? Siz burada bu şekilde mi bir kurumu temsil ediyorsunuz? Yazılarınızdan zaten belli oluyor nasıl bir işletmeye sahip olduğunuz. Burada tanımadığınız insanlara bu şekilde davranıyorsanız çalışanlarınızı düşünmek bile istemiyorum.

İşte bahsettiğim olay bu. Aynı yazıyı bir çalışan yazsa burada sözü geçen insanlar linç ederdi. Ama söz konusu kurum sahibi olunca kimsenin sesi bile çıkmıyor. Kimse burada hak hukuktan bahsetmesin lütfen

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 20:49 #27

• Obey
  • Altın Uye
Sn Acan, bu tür söylemlerde bulunanları çok dikkate almamak gerekir.

Kamera sistemi öncesinde gelmeyen öğrenciye fatura kesmediğini, çevresinde böyle yapan olmadığını söylüyor. Bu ifadelerinden sonra kendi meslektaşları bile ciddiye almaz artık onu...

Tıkanan, cevap veremeyen, suçlu insanlar hakaret eder. Herkes, kendini yazdıklarıyla güzel bir şekilde belli ediyor. Bu tür yazılara yorum yapmanın manası yok.

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 20:54 #28

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
  • Başarı: 0
Üslup gerçekten iğrenç . Kim kime yazarsa doğru değil . Eğitimci kurucu farketmez yanlış yanlıştır.

Eğitimi tartışmayı hayal etmek için öncelikle ortada eğitim kurumu kalmali . Buradaki başlığın Garanti ücret olmasının tek gayesi ortada önce kurum kalmasıdır.

Bakın özel çalışan / ruhsatsız bir sürü kurum var doğru yanlış işler yapan . Bunların hansigisnin eğitim niteliği hakkında tartışılıyor. Rehabilitasyon merkezleri kapanırsa özel devam eden eder. Nitelikli olan kalır. Ama ailelerin umutlarını sömüren tacirlerin varlığını şu an bile biliyoruz. Alternatif yöntemler diye bir sürü saçmalık uygulanmıyor mu? Onları şikayet edebilecegimiz bir merci var mı? Yok. Biz en azından bakanlığa bağlıyız ve şikayet edilebiliyoruz. Yolunu bulan buluyor ayrı konu ama genellemek yanlış. Önce varolalim sonrasi sonra. yangin varken nerden çıktı diye tartışmak anlamlı gelmiyor bana. Ha olmuyormu gerçekten net bir şekilde birkaç alternatifli bir yol haritası açıklansın yolumuza bakalım.

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 20:58 #29

• URALALTAY
  • URALALTAY Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 5
GÖZÜMÜZ AYDIN ARKADASLAR AVANS OLDU 2-3 GÜN İCERİSİNDE RESMİ GAZETEDE YAYINLANACAK

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 21:04 #30

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
kuduz köpek söylemi doğru değil sn.kral06. aynen herkese hırsız denilmesi gibi!!!
haklıyken haksız duruma böylece düşüyorsunuz.
sizi de anlıyorum. yazdıklarımı tekrar tekrar okuyorum sinirle klavyenin başına geçip yazarken bile hırsızlık yapmayan birine hırsız demek hoş değil. zaten herkes bizimle işi olan da olmayan da bize sallıyor.
bari siz yapmayın. anlıyorum hırsız deniyor size ama sakin sakin. bu da gider diğer kullar gibi.
bilmiyoruz ki arkadaş milletvekilliği adaylığına soyunuyor desek bilmiyoruz adını falan da acaba kendi arkadaş çevresinde kasıldığı kişiler mi var? yoksa whatsapptan birilerinden msj geliyor da onun dediklerini mi yazıyor? neyse size hırsız denildi hepimiz gibi ama siz yine de kuduz köpek demeyin lütfen!

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 21:11 #31

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
avans ne şekilde geçti acaba? bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

GARANTİ ÜCRET 05 May 2020 21:20 #32

• Obey
  • Altın Uye
waramiral yazan:
kuduz köpek söylemi doğru değil sn.kral06. aynen herkese hırsız denilmesi gibi!!!
haklıyken haksız duruma böylece düşüyorsunuz.
sizi de anlıyorum. yazdıklarımı tekrar tekrar okuyorum sinirle klavyenin başına geçip yazarken bile hırsızlık yapmayan birine hırsız demek hoş değil. zaten herkes bizimle işi olan da olmayan da bize sallıyor.
bari siz yapmayın. anlıyorum hırsız deniyor size ama sakin sakin. bu da gider diğer kullar gibi.
bilmiyoruz ki arkadaş milletvekilliği adaylığına soyunuyor desek bilmiyoruz adını falan da acaba kendi arkadaş çevresinde kasıldığı kişiler mi var? yoksa whatsapptan birilerinden msj geliyor da onun dediklerini mi yazıyor? neyse size hırsız denildi hepimiz gibi ama siz yine de kuduz köpek demeyin lütfen!

Zeki arkadaş hemen çözmüş olayı. Bravo!

Mesleğinizi öğretmenlik sanıyordum, magazin haberciliği değil. Gerçi bu kadar uzun, devrik ve içi boş bir yazı yazmakta başarı. Tekrardan bravo. Zekanıza hayran kaldım...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.456 saniye
Sistem Kunena Forum