Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: GARANTİ ÜCRET

GARANTİ ÜCRET 06 May 2020 17:09 #65

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Bastan sona celiskisin pasam. Ne benim anlattıklarını anlıyorsun ne de laf dinliyorsun. Şikayet et diyorum tarafı değilim diyorsun. Şikayet edeni takip et diyorum atandılar işin peşini bıraktılar diyorsun. Ee kurumu şikayet et diyorum elimde belge yok diyorsun. 2 ay önce tüm belgeler elimizde söyle yapacağız böyle yapacağız diyorsun ne oldu???
Vallahi de billahi de çok boşsun. Seninle muhatap olmak bile hata ama bir söz verdim ortalık düzelsin seni kendim götüreceğim kurumuma merak etme. Sonra da senin okula gidelim bakalım veliler öğrenciler ne durumda. Tamam mı özel eğitimin robin hood u
Son Düzenleme: 06 May 2020 17:15 yazan Kral06.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

GARANTİ ÜCRET 06 May 2020 19:04 #66

• boliboliembombo
  • boliboliembombo Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 2
Kurt ile eşek tartışıyorlarmış.
Kurt: Çimen yeşildir.
Eşek: Çimen sarıdır.
Sonunda konuyu orman kralı aslana anlatmışlar.
Aslan kurta bir ay hapis cezası, eşeğe de özgürlük kararı vermiş.
Kurt şaşkınlıkla aslana yaklaşmış ve sormuş:
Hakikaten sen de çimeni sarı mı görüyorsun?
Aslan: Hayır çimen yeşildir.
Kurt: O halde neden bana 1 ay hapis cezası verdin?
Aslan: Eşekle tartıştığın için…

Sayın kral bence sizi banlatmamiz lazim

GARANTİ ÜCRET 06 May 2020 19:56 #67

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
Haklısınız hepinizden çok özür diliyorum böyle bir insanla böyle bir tartışmaya girdigim için. Kusura bakmayın... daha da cevap yazmayacağım bağırsın dursun kendi kendine
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: waramiral

GARANTİ ÜCRET 07 May 2020 01:07 #68

• serkaan
  • serkaan Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 12
  • Başarı: 0
15 yıldır bu sektördeyim bu site kadar boş bir alan görmedim.. Sektörü burdan rezil ettiniz be lafım hiç kimseye değildir.. Sadece ortaya. Kapatın bu siteyi.

GARANTİ ÜCRET 12 May 2020 22:43 #69

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
ben gerçekten niye şaşırdığınıza şaşırıyorum. ne bekliyordunuz ki. en temel kural hocam ağlamayana meme vermezler. daha önce de yazdım hak verilmez alınır. dernekler mi? kayıkçı kavgasında onlar. zaten avans bana göre bu işe mum dikmektir. ilerideki olası süreçleri öngörmeyen hiç bir çözüm kalıcı olamaz . bugün bana ulaşan bir mesajda başlama önerilerini gördüm. daha önce yazdığım gibi grup eğitimi yok. servis yarıya düşüyor. aynı anda kurum kapasitesinin yarısı, seanslar arası süre vb. bunları kabul ederek başlamak başka bir intihar değil mi? bu kez gelir yarıdan da fazla düşecek ama dışardan bakan "siz çalışıyorsunuz gene para basmaya !!! başladınız" diyecek. bina sahibinize durumu anlatamazsınız. çalışanlarımız, sgk ları falan falan tek çözüm makul bir garanti ücrettir. daha fazla gecikmeden 2 dernek kavgayı bırakmalı tüm kurumları üye olsun olmasın bu ses çıkarmaya davet etmelidir. yoksa dayanan dayanır kalan sağlar bizimdir.

GARANTİ ÜCRET 12 May 2020 23:04 #70

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
Yarım belki daha az bir kapasite ile çalışmaya başlamak gerçekten büyük sorun yaratır yakıt kira vs geçtim maaş ve primler bile zor ödenir. Hiç başlamasak daha iyi.

GARANTİ ÜCRET 12 May 2020 23:52 #71

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Zaten bunu acılan her sektörlerde görmüyormuyuz.adamlar diyor bağıra bağıra 10 marttan önceki normalleşme yok artik,takı aşısı ve ilacı bulunanadek yani bizler de normal mi olacağız yapmayın arkadaşlar biraz realist olalım.Artik grup da olmaz kontenjanlar da yarıya iner servisler de düşer v.s v.s (bitti artık deniz...)

GARANTİ ÜCRET 13 May 2020 00:19 #72

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
Normal olalım demiyoruz zaten normalmiş gibi başlarsak daha kötü olur anormal bir durum var bize seçenek sunulmuyor bizim başlama şansımız makul bir garanti ücretle kalıcı olur
Sayfa oluşturma zamanı: 0.276 saniye
Sistem Kunena Forum