Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 14:32 #33

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın huzun daha önce de bahsetmiştiniz bu listeden. İzmir' de RAM lar mükemmel çalışıyor ve hiç bir kurumda rapor boşluğu olmuyor galiba. Yanlış hatırlamıyorsam kuruma kayıtlı öğrencilerin yüzde 97 si demiştiniz.... Yüzde 3 ücretsizi katarak yüzde 100 olduğunu ima etmiştiniz. Böyle mükemmel çalışan RAM larımız da varmış demek.. Gurur duydum. :)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 14:35 #34

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
sayın hüzün stk kurumlardan farklı ne yapacak lütfen söylermisiniz.Ders saatinde pazarda maydonoz satan çocuğu bulup dersemi getirecek,özel eğitimin aldığı için düzelme görülüp raporundaki özür oranı düştüğü için maaş alamayan ve bu nedenle çocuğunu özel eğitimden alan veliye maaşmı bağlayacak,mahalle mektebinde ki öğretmeni bu çocuğu dışlarken gidip o öğretmenin kulağınımı çekecek,keyfi bahane ve taleplerle çocuğunu derse göndermeyen velinın tc sine cezamı kesecek,hiç maaş almadan çalışacak gönüllü öğretmenler ordusu,kamil koç tan ücretsiz servismi temin edecek Bunun gibi misal çokkk ne yapacak lütfen söylermisiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ÖmerFC

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 14:36 #35

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
özeltercih o yorumumu tekrar okuyun. listeleri sunduğumuz müfettiş konudan bihaberdi. ram değil kurumların devam oranının yüzde 97 olduğunu söyledi. ücretsiz uygulamasının da nasıl olduğunu bilmiyordu. bu durumda yüzde yüz demiştim. bizim listenin yüzde 70'lerde olduğunu görünce suçluymuşuz gibi sorular sormaya başladı,nasıl olduğunu tek tek maddeler halinde yazdırdım. izmirdeyseniz bimerden öğrenebilirsiniz kurumların mayıs 2014 ayı devam (fatura kesme) oranını... hörmetler...

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 14:49 #36

• ozeltercih
  • Platin Uye
RAM raporlarının yenilenmesi esnasında oluşan boşluklardan bahsediyorum. Kuruma RAM raporuyla devam ediyor ya hani... O boşluklarda eğitime devam ettirilen öğrencilerin sayısı yüzde kaçmış??? Tabi İzmir' de böyle bir sorun yoksa ne demek istediğimi anlamayacaksınızdır o ayrı.. Benden de hörmetler :)

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 14:59 #37

• huzun
  • Altın Uye
sn. kurs2 stk'lar ne yapacak diyorsan sana örnekler vereyim:1- istanbulda tohum otizm vakfı var. haftada bir gün ziyaretci kabul ediyorlar. git orada bir gün dersleri izle. ne yaptıklarını gör. onların yalnızca eğitim yöntemlerini savunuyorum diğer yöntemlerini değil tabi ki. örneğin ailelerden talep edilen paralar ve buna rağmen toplanan bağışlar bana göre yanlış. burada yapılması gereken meb'İn bu kurumu baz alıp tam gün eğitim veren kurumlara o maliyet tutarında ödeme yapması bazı avrupa ülkelerindeki gibi. stk'lar, yerel yönetim ve meslek kuruluşlarıyla ailelerden herhangi bir ücret talep etmeden bu eğitimi verebilirler.
2- avrupa ülkelerinde bazı vakıflar var, amaçları bizdeki gibi haftada 2 seans eğt. vs değil, doğumdan ölüme kadar akademik, sosyal, spor,sanat, iş eğitimi, bakım hizmeti veriyorlar. bizde neden olmasın kaynaklar doğru kullanılırsa???

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 15:04 #38

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
Bunlar için İnşallah HEDEF 2023.. Ben iki gündür vergi dairesinden borcu yok yazısı alamıyorum SİSTEM yokmuş...
Ayrıca hoş şeyler yazmışınız,ama bugünü anlatan şeyler değil.
esen kalın.

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 15:42 #39

• ozeltercih
  • Platin Uye
Tohum Otizm Vakfı vur dedi mi öldürüyor ücrette haklısınız ama kalite için biraz kesenin ağzının açılması gerektiğinin de bir göstergesi. Bürokratlara kalsa bu iş aylık 1000 TL. ye filan yapılır. Çünkü bi sürü simit ediyor o paraya... Bizde hesap bu maalesef...

YENİ STANDARTLAR YÖNERGESİ 22 Tem 2014 15:52 #40

• huzun
  • Altın Uye
ya da eylül ayını bekleyin istanbul kozyatağı'nda ibb bir merkez açıyor, herşey ücretsiz. yerel yönetim bu işi nasıl kotaracak göreceğiz?
Sayfa oluşturma zamanı: 0.252 saniye
Sistem Kunena Forum